מ770 הגיעו במארש: התלמידים השלוחים

ישיבת ליובאוויטש תפארת ישראל הזמינה את קהילת חב״ד ברמת בית שמש ג׳ לברוכים הבאים לתלמידים השלוחים!

ישיבות ליובאוויטש תפארת ישראל יחד עם קהילת בית שמש מקדמים בברכה את תלמידי השלוחים

התוועדות מיוחדת במינה נערכה ביום רביעי בערב בבית שמש.

ישיבת ליובאוויטש תפארת ישראל קיבלו את קהילת אנ"ש בזאל הישיבה כדי להצטרף איתם לאירוע מיוחד של חי אלול ואירוע קבלת פנים תלמידי השלוחים לישיבה.

לפני קצת יותר משבועיים קיבלה הישיבה חמישים בחורים שהצטרפו לשנת לימודים זו – תשפ״ג ובכך כמות התלמידים הוכפלה. כאן המקום לומר תודה לשליח הרבי ברמת בית שמש ג׳ הרב בנימין מנדלסון ולרב הקהילה הרב חיים אליהו גלוכובסקי ולכל אנשי הקהילה על כך שנתנו ממקומם הפיזי של הבית כנסת ובפרט החדר שני עבור הגדלת הישיבה בכדי לקלוט את כמות הבחורים.

מנהל הישיבה הרב חיים מאס מתרגש במיוחד מהצוות החדש שהצטרף השנה: כמשפיע הרב יעקב יוסף קופרמן, שהוא מגיש שיעור ותיק בקרית גת. הרב שניאור אייזנמן המלמד בישיבת תורת אמת בירושלים מצטרף גם הוא כמשפיע. הרב יוסי רבינוביץ שליח ברמת בית שמש ד׳ הצטרף גם הוא כמשגיח ומשיב בהלכה ובחסידות. בנוסף, הרב אלחנן כהן שלימד בשנה שעברה חסידות מלמד השנה גמרא עיון. זאת לצד הראש ישיבה – הרב גרבוז והמשפיע הרב מרינובסקי.

"כל הדינמיקה השנה השתנתה, אהבנו את השנה שעברה אבל השנה זה סיפור חדש לגמרי, יש סביבה מאוד חזקה של למידה, התכנסויות מדהימות, חברים חדשים בהנהלה, אוויר חסידי, זה מרגיש שהשנה הולכת להיות שנה מדהימה" – תיאר אחד מתלמידי הישיבה.

"האתגר – ככל שאנו גדלים במספר הבחורים – הוא לשמור על הנתיב בו בחרנו להיצמד אליו. התמקדות אישית בכל אחד מהתלמידים, לפגוש את התלמיד במקום בו הוא נמצא ולבנות את הקשר איתו, הן ברמה הלימודית ולא פחות בצמיחתו האישית. זו הסיבה המקורית שלנו להקמת הישיבה ולכן ככל שכמות התלמידים תהיה גדולה עלינו להיות מסוגלים לוודא שנוכל לשמור על החזון הזה", אומר הרב מאס שנשמע אופטימי ומלא תקווה.

השלוחים החדשים המדהימים, מני פרקש, דובי שפאלטר, אייזיק מינץ ויצחק קמחין, עסוקים בעבודה בהכנת מבצעים מוצלחים הן עבור תלמידי הישיבה והן עבור הקהילה בכללותה. השליח אייזיק מינץ נאם ברהיטות והכריז על סדר שיחות מיוחד במוצאי חמישי, בו יצטרפו אנ"ש ובני הקהילה הרחבה לישיבה בכל יום חמישי בערב ללימודים מתוך ציפיה למעורבות של הבחורים בחיי הקהילה ובחיי השליחות בבית שמש.