ביוזמת חב"ד רמב"ש ג': סדנת חינוך למוגנות נערכה להורים מכלל קהילות אנ"ש בבית שמש

באולם בית חב"ד רמב"ש ג' התכנסו גברים ונשים מכל רחבי העיר ובכללם רבני קהילות חב"ד בבית שמש , שלוחים , אנ"ש ועמך בית ישראל שבאו כדי לשמוע הרצאה משנת תודעה – ראשונה בסדרה – על דרכי חינוך לחיזוק ביטחונם של הילדים, העצמתם ונטיעת ההבנה שיש להם כתובת סמכותית אבהית ואמהית שאליה הם יכולים לפנות בכל עניין.

באחדות ראויה לציון, כיבדו בנוכחותם רבני קהילות חב"ד המרכזיות בבית שמש:
הרב מיכאל שלמה אבישיד – רב קהילת חב"ד ברמה א',
הרב אסף שמשון אנגלמן רב קהילת חב"ד ברמה ב',
הרב חיים אליהו גלוכובסקי – רב קהילת חב"ד ברמה ג'
והרב שמואל רוזנברג רב קהילת אור מנחם-חב"ד ברמה ד' 1.
וכן השלוחים הרב יחיאל קופצ'יק השליח לרמב"ש ד2 ומנהל הת"ת והרב יוסף יצחק רבינוביץ השליח לרמב"ש ד3.

הרבנים פתחו בדברים שסבבו אודות החשיבות והחיוניות של קיום ערב שכזה. על החובה ההורית לחשל את הילדים מפני פגיעות במיוחד בעידן שכזה המאותגר טכנולוגית. הם הביעו את שביעות רצונם לנוכח ההשתתפות הגדולה שנרשמה וציינו כי בהחלט רואים שציבור ההורים מודע לצורך הגדול של הכרת שיטות חינוכיות.

"הערב גרם לי להבין איך יוצרים צינורות תקשורת עם ילדיי. איך לתחזק ערוץ בריא ופתוח שבונה בתודעת הילד את ההבנה שיש לו גיבוי, פיקוד עורפי, מקום אליו הוא יכול לפנות בכל נושא ועניין ולשתף בצפונות ליבו." שיתף אחד מהנוכחים.

את ההרצאה המרתקת ומלאת התובנות מסר המומחה ר' עזרא היידו שהוזמן כחלק מפרוייקט ה'מצפן' – ארגון בעל מוניטין עירוני בתחומי ההדרכה ההורית והייעוץ הקהילתי. שפעל לפתיחת סניף של אור הבית – בבית שמש.

הערב החינוכי הוא פרי יוזמתם של שליח הרבי לרמב"ש ג' הרב בנימין מנדלסון ור' מיכאל דשבסקי שי'. ערב זה הוא ראשון לסדרת מפגשים מקצועיים ויסודיים שישאירו למשתתפים שיערי בית לבית. תובנות וכלים שינתבו אותם לחזק ולהעצים את ילדיהם.

וכן הינו חלק מאפשרות שנפתחה לקבלת ייעוץ אישי, משפחתי, זוגי וחינוכי ע"י מיטב המומחים בעלויות מסובסדות.

לכל הפרטים ניתן לפנות:
08.945.9053Hamatzpen770@gmail.com